Autor:

Maszyny hazardowe siódemki na pewno niejednemu graczowi kojarzą się ze sporymi wygranymi. Inni, owszem, pamiętają wygrane, ale parę razy srogo się nadziali i teraz wolą grać bardziej zachowawczo. Każdy ma swoje doświadczenia związane z automatami, tak jak każdy po swojemu prowadzi grę. Gry online dają internautom mnóstwo możliwości na to, aby do jednorękiego bandyty podeszli indywidualnie.

1. Gramy po swojemu

Co ten indywidualizm na slotach oznacza? Tak nazywam dostępne szanse na samodzielne decydowanie o rozgrywce. Automaty siódemki w sieci można znaleźć nawet za darmo, więc jeśli ktoś chce po prostu trochę się pobawić, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zagrać choćby u nas! Można też wybrać serwis Stargames i tam na wirtualnych automatach grać na tak zwane starsy, czyli wirtualny pieniądz obowiązujący w trybie bezpłatnym. A jeśli tryb darmowy nas znudzi, to przerzucamy się na grę na prawdziwe pieniądze. I tu kolejny raz można dopasować sobie kilka spraw, między innymi poziom stawek na danym jednorękim bandycie czy samą grę.

2. Siódemki w sieci

Kiedy zaczynałem obstawiać pieniądze na slotach w sieci, zastanawiałem się, czy cyfrowe wersje dobrze działających maszyn są w stanie im dorównać. I okazuje się, że jak najbardziej tak. Już nawet niezobowiązujące granie w gry siódemki za darmo rozwiało moje obawy. Graficznie maszyny prezentują się dużo lepiej, a kontrola gry przy użyciu myszki działa jak należy. A jeśli mówimy konkretnie o zasadach gry, to tu rewolucji nie przeprowadzono, wprowadzając po prostu świetnie działającą przez lata mechanikę gry w nowe środowisko. Tak więc nadal możemy spodziewać się losowej opcji gamble do zmultiplikowania wygranej, wygrane także liczą się od lewej do prawej. A na świetnie znanym Sizzling Hot najlepszą kombinacją jest oczywiście „77777”.

3. Promocje dodają grze smaku

To, co jest jedną z większych zalet grania online to oferty bonusowe poszczególnych kasyn. Mogą być one różne, ale gracze w siódemki maszyny hazardowe przeważnie mogą spodziewać się 100% swojej pierwszej wpłaty gratis do jakiejś określonej wysokości. Podam przykład. Na Stargames Casino startowy depozyt jest podwajany do wartości 400 PLN. Dodatkowo zaraz po rejestracji (przechodząc z naszego serwisu) wasze konto zostanie doładowane €5 kompletnie za darmo! Trzeba tylko pamiętać o rejestracji z naszej strony, w przeciwnym razie promocja przejdzie nam koło nosa, a to po prostu wielka szkoda.

maszyny siódemki

Zagraj w najlepsze maszyny siódemki online!