Autor:

Gry Hot Spot owocówki są dziś zdecydowanie jedną z najpopularniejszych odmian gier slotowych, co zresztą nie może nikogo dziwić. Bardzo proste w obsłudze, oferujące wysokie jackpoty - to tylko jedne z zalet tych gier. W tej sekcji szczególnie polecam slot Fruits and Seven, który w tej kategorii należy do ścisłej czołówki.

1. Proste klasyki

Automaty do gry Hot Spot owocówki online od wielu lat przyciągają nowych klientów do kasyn internetowych. Nie oszukujmy się, człowiek grający na automatach nie lubi zbyt trudnej i skomplikowanej rozrywki. Wręcz przeciwnie - nie jest tajemnicą, że ceni on sobie prostotę i łatwe zasady. A nie sposób odkryć, że owocówki Hot Spot kontynuują tradycję gier hazardowych. Mimo niezmiennych od wielu lat zasad, pięciobębnowe maszyny, w których mamy trzy rzędy i pięć linii wygrywających, niezmiennie cieszą się wielką popularnością. Powód jest prosty: potrafią one niesamowicie wciągnąć i spowodować, że zostaniemy oderwani od rzeczywistości na wiele, wiele godzin. Sam przekonałem się o tym na własnej skórze, zaczynając zabawę właśnie z opisywanym przeze mnie Fruits and Sevens. Niesamowity zabójca czasu.

2. Spróbuj swoich sił za darmo

Na samym początku swojej przygody z owocówkami warto zapoznać się z bezpiecznym trybem free. Jest to naprawdę godna uwagi opcja, ponieważ to właśnie dzięki niej możemy potrenować i zapoznać się z zasadami danej maszyny bez inwestowania pieniędzy. To znacznie ułatwia rozpoczęcie gry, dlatego też uważam, że owocówki Hot Spot za darmo to bardzo ciekawe rozwiązanie dla nowicjuszy w dziedzinie hazardowej.

3. Wypróbuj specjalną aplikację

Wiele kasyn proponuje różne rozwiązania, aby zachęcić potencjalnego klienta do postawienia własnych pieniędzy właśnie u nich. Oczywiście, są to różnice kosmetyczne, ale często bardzo ważne dla gracza, które wyznaczają poziom komfortu gry. Przykładowo firma Stargames nie umożliwia gier typu Hot Spot owocówki w wersji download ale za to umożliwia grę na tak zwane „starsy” - fikcyjną walutę do gry za darmo. Pozwala to zapoznać się dokładnie z daną maszyną i daną grą. A dodatkowo pozwala na symulację gry o prawdziwe pieniądze, ponieważ starsy można zarówno wygrywać jak i przegrywać. To naprawdę ułatwia start w grach hazardowych.

4. Bonus w Stargames

Kasyno Stargames zachwyca ofertą startową. Przy pierwszej rejestracji i jednoczesnym depozycie możemy otrzymać od nich na start aż €200 za darmo. Jednak aby dostać tak ładną sumkę, musimy wpłacić drugie tyle. 100% bonusu do €200 to naprawdę solidna oferta, z którą powinien zapoznać się każdy miłośnik gier hazardowych. Warto też zaznaczyć, że do wyboru jest także bonus bez depozytu. Przechodząc na stronę Stargames z naszego portalu, dostajemy do gry kolejne 5 euro, co również możemy wykorzystać z wielkim pożytkiem.