Autor:

Dobrze przez nas znany automat Sizzling Hot to jedna z pierwszoplanowych pozycji w ofercie kasyna Stargames. Choć chcę pozostać w temacie dostępnych w tym kasynie gier, to nie zamierzam skupiać się na szczegółowym ich opisywaniu, lecz pokrótce przedstawić możliwości mobilnej wersji Stargames. Automaty do gry na telefon i tableta spod szyldu tego właśnie serwisu są bowiem jak najbardziej dostępne. Pochylmy się więc nad tym tematem nieco niżej.

1. Gry automaty na Androida i nie tylko

Gry automaty na komórkę są w Stargames dostępne zarówno na urządzenia obsługujące system Android, jak i iOS. W praktyce sprowadza się to do tego, że posiadacze iPhone’ów i iPadów (produkty firmy Apple), a także sprzętów od takich producentów jak Samsung czy HTC mogą mobilnie korzystać ze Stargames. Aby to zrobić, nie trzeba pobierać żadnej aplikacji, wystarczy tylko przejść w przeglądarce na stronę www.stargames.com i zalogować się posługując się danymi, na które konto zostało zarejestrowane. Nic prostszego. Można ewentualnie zeskanować QR kod znajdujący się w odpowiedniej zakładce kasyna komputerowego. Obie te metody są równie skuteczne i szybkie. Oczywiście te gry maszyny na telefon mają swoje wymagania techniczne. Warto powiedzieć o nich trochę więcej, jakby się nagle okazało, że komuś serwis nie działa.

2. Jednoręki bandyta ma swoje wymagania…

W przypadku urządzeń z jabłuszkiem w logo potrzebny jest system iOS 6.0 albo jego nowsza wersja (plus wersja Safari dla iOS). Poza tym trzeba pamiętać, że Stargames działa na przynajmniej iPhonie 4 lub iPadzie 2. Jak to wygląda w przypadku Androida? OS 4.0 to potrzebne minimum, poza tym nie wolno zapominać o uaktualnieniu do najnowszych wersji przeglądarek Chrome, Firefox lub ewentualnie Stock. Warto zdawać sobie z tego wszystkiego sprawę, choć uczciwie trzeba powiedzieć, że pewnie zdecydowana większość posiadaczy smartfonów i tabletów spełnia te wymogi.

3. Co oprócz Sizzling Hot w ofercie Stargames?

Jeśli obawiacie się, że na telefonie nie znajdziecie swoich ulubionych gier, to już Was uspokajam. Większość slotów, za które tak cenicie Stargames, są też w wersji mobilnej. To oczywiście Sizzling Hot Deluxe, Book of Ra w dwóch wersjach, Dolphin’s Pearl, Golden Sevens, Reel King czy wiele, wiele innych. Kilkadziesiąt gier na urządzeniach przenośnych gwarantuje kompleksową rozgrywkę, co ma kolosalne znaczenie dla odbioru kasyna. Oczywiście nie jest tak, że dokładnie wszystkie automaty z wersji komputerowej znalazły swoje miejsce na komórkach i tabletach, ale trzon oferty Stargames jest dostępny i tu, i tu. Warto przy tym podkreślić, że całość działa bardzo sprawnie w sensie funkcjonalnym i technologicznym. Prawdę powiedziawszy automaty na telefonie nie ustępują w niczym tym z pecetów czy laptopów.