Autor:

Black Jack Online za darmo to jedna z najciekawszych gier karcianych w ofercie kasyn internetowych. Jej zasady przypominają dobrze znane w naszym kraju „oczko”. Rozgrywka została jednak zmieniona w taki sposób, aby lepiej wpasowywać się w klimaty hazardowej gry na pieniądze. Darmowy Blackjack online oferuje zatem niezwykłe emocje, a także szansę na wygranie niemałych pieniędzy. Ważną informacją dla potencjalnego gracza jest fakt że gra w karciankę może odbywać się bez ściągania samej gry. Sprawdźmy, w jaki sposób przebiega rozgrywka oraz co warto wiedzieć na temat tej karcianki online.

1. Black Jack online zasady gry

Rozgrywka w Blackjack po polsku online toczy się pomiędzy graczem, a systemem komputerowym. Gracz otrzymuje w rozdaniu dwie karty, a jego zadaniem jest zbliżenie się do wyniku 21. Karty są liczone zgodnie z oznaczeniami. Figury liczy się za 10 punktów. Natomiast As przybiera wartość 11 punktów lub 1 punktu w zależności, która opcja jest korzystniejsza dla gracza. W trakcie rozgrywki gracz może dobierać karty, spasować, rozdzielić stawkę oraz ubezpieczyć się od wartości krupiera. Jeżeli przekroczony zostanie próg 21 oczek, gracz automatycznie przegrywa.

Automat do Black Jacka zawsze ma przewagę nad użytkownikiem. Gracz zna bowiem tylko jedną kartę wirtualnego krupiera. Co więcej, krupier zawsze kończy partię w drugiej kolejności, gdy zna już wartość uzyskaną przez gracza. To sprawia, że może podejmować najlepsze decyzje bez liczenia prawdopodobieństwa. Nie zmienia to jednak fakt, że BlackJack online wymaga od graczy umiejętności, które pozwalają znacznie zwiększyć swoje szanse na wygraną.

2. Gdzie znaleźć automat do gier Black Jack?

W kasynie internetowym możemy zagrać w Black Jacka aż w trzech formach. Pierwszą z nich jest klasyczna rozgrywka na automacie za prawdziwe pieniądze. Rywalem jest tutaj algorytm komputerowy. Drugą opcją jest BlackJack online po polsku w sekcji na żywo. W tej formie rozgrywki naszym przeciwnikiem będzie prawdziwy krupier obsługujący użytkowników przez Internet! Kasyna oferują także darmowe gry online w formie symulatorów. Walutą w tej odmianie gry będą wirtualne żetony, dzięki czemu możemy zagrać w BlackJacka jedynie dla przyjemności. W karcianki jak i wiele innych gier zagracie w Energy Casino gdzie zobaczyć możecie co to ruletka online na prawdziwe pieniądze.

3. Jak wygrywać pieniądze w Black Jacka?

Wbrew pozorom, BlackJack nie jest tylko grą opartą na szczęściu. Niezwykle ważne są przemyślane decyzje gracza uzależnione od sytuacji na stole, a także umiejętność sprawnego obliczania prawdopodobieństwa dalszego przebiegu gry i dobierania optymalnej stawki. W związku z tym, warto wykorzystać gry online za darmo, w których możemy nauczyć się najlepszej strategii bez ryzyka utraty własnych środków. BlackJack gra online wymaga także doskonałej znajomości zasad. Gracz ma bowiem spore możliwości wpływania na przebieg rozgrywki. Właściwe ruchy w dobrym momencie pozwalają nieco zminimalizować przewagę jaką krupier posiada od początku rozdania. Na koniec warto jeszcze powiedzieć, że ważny jest też wybór kasyna. Warto poszukać kasyna z niskimi stawkami i najniższym depozytem ponieważ początkujący gracze powinni dokonać rozeznania nie ryzykując od początku swoich środków.